«

»

Čer 06

Velikonoční bohužel bez žen urval Martin Cupal

 

IMG_6372U Velikonočního poháru jsme byli vždycky zvyklí na to, že si to ve finále rozdá žena s mužem, ale to se na tomto poháru nestalo. Žádná žena se nepřihlásila. Tak tedy se nás sešlo jen osm mužů.

 

Ve skupině A se potkali Jakub Klimánek , Martin Cupal ,Petr Žák a brácha Honza Žák. Skupinu již tradičně opanoval Martin a se všemi výhrami skončil první. Druhý skončil Petr , třetí Kuba a poslední Honza.

 

Ve skupině B si zahráli: Robert Ries, Michael Cron, Rostislav Kozák a Michal Brzica. Skupinu vyhrál Michael se všemi výhrami. O druhém až čtvrtém místě rozhodly až náběhy, neboť všichni tři měli stejný počet bodů . Nakonec to dopadlo takto: Michal druhý, Rosťa třetí a čtvrtý Robert.

 

V prvním čtvrtfinále se tedy potkal Martin a Robert. Martin Roberta nešetřil a celkem jednoznačně si došel pro postup 2:0. Ve druhém QF se potkal Michal a Kuba. To byl o dost vyrovnanější souboj , ale nakonec Michal tahal za delší konec provazu a vyhrál rovněž 2:0.V třetím QF si zahrál Michael a Honza. Honza se Michaela rozhodně nezalekl a Michael nakonec po velké bitvě postoupil s výsledkem 2:1. V posledním QF se utkal Rosťa a Petr. Byla to taky velká bitva a nakonec Rosťa pro sebe urval postup 2:1.

 

V prvním semifinále si zahrál Martin a Michal. Martin ukázal, že je v top formě a Michala doslova smetl 2:0.

 

V druhém semi si zahrál Rosťa a Michael. I když Rosťa moc chtěl , tak na Michaela to nestačilo a prohrál.

 

O třetí místo si zahrál Michal a Rosťa. Michal byl celou dobu lepším hráčem a zaslouženě vyhrál 2:0.

Ve velkém finále Martin ze svého umění nepolevil a Michael nedokázal oponovat a prohrál rovněž 2:0. Nejvyšší náběh rovněž vyhrál Martin. Gratulujeme.