Archiv kategorie: Blog předsedy

Led 01

Seznam turnajů na rok 2013

Dnešním dnem se hojně ze všech stran na nás valí všelijaké novoroční projevy, tudíž jsem zvolil jinou cestu. Zbytečně nebrebentit, ale udělat něco potřebného. A voala, je tu seznam plánovaných turnajů na rok 2013. Byla snaha vyhovět všem požadavkům a nápadům, které se za loňský rok nashromáždily. Všechny turnaje se budou hrát na dvou stolech, tak si každý zahraje dle libosti. Doufejme, že se setkáme na většině turnajů. Číst zbytek položky »

Dub 11

Podat, či nepodat ruku. To je otázka!(?)

Vzal jsem notorický známou větu od Shakespeara a trošku ji poupravil k palčivému tématu a to jest etika ve snookerovém sportu. Je to pár dní zpět co jsem se díval na zprávy, kde tenistu Štěpánka obvinil protihráč z vulgárních nadávek a ze vztyčeného prostředníčku. Opravdu nevím co si ti dva řekli, ale zdá se mi to jako absurdní situace. Nejednomu zůstává rozum stát nad tím jak poražený hledá co bylo špatně, že prohrál a chytá se každé záminky k vytvoření konfliktu. Osobně se mi to stalo hned několikrát a opravdu to není příjemné, když se dočtete jak jste podlí a zákeřní.

Číst zbytek položky »

Bře 20

Něco pro začátečníky

Je to pár týdnů co jsme se radili jak bude vypadat nový web a co všechno na něm bude. Jednou z novinek měla být rubrika zabývající se radami pokročilých hráčů začínajícím, jako například jak vyměnit kůži na tágu, jak se starat o své tágo a jiné věci které by leckdo zúročil. Nicméně při realizaci tohoto nápadu přišel za mnou Cupi s tím, že na youtube je pár návodů, což nás dovedlo k vytvoření kombinované rubriky kde budou jak námi popsané návody tak i videa z youtube. Již se aktivně na této rubrice pracuje a v nejbližší době by měla být ke shlédnutí. Doufáme, že se vám bude tato rubrika líbit.

Snookeru zdar!

Bře 12

Vítejte!

Vítejte na našem novém webu. Chtěli bychom přinášet novinky a zajímavosti ze snookerového světa a z dění v klubu. Budeme rádi když nám sdělíte co by jste rádi zde našli, co vám tu chybí, nebo naopak co vás potěšilo na našem webu. Stránky jsou v současné době v takzvané beta verzi a pracujeme na tom, abychom vychytali všechny mouchy, které ještě mají. Tímto bych vás chtěl požádat o trochu trpělivosti a spolupráce. Přeji příjemnou zábavu.

 

Předseda klubu.

  Číst zbytek položky »

Bře 05

Další krůček

Je to několik měsíců byl aktualizován tento klubový web. Problémů bylo hned několik od opakovaném řešení problémů s napadáním stránek viry, až po časovou absenci stále je řešit. Řekl jsem dost a udělal razantní krok. Udělat zcela nový web. Společně se členy klubu jsme dávali návrhy jak by měl vypadat a co od něho čekat a myslím si, že výsledek není vůbec špatný. V některých věcech jsme se nechali inspirovat, jako například od rektora Vysoké školy Báňské, kde má svůj blog. Dalšími novinkami by měla být větší kooperativnost s jinými weby zabývající se snookerek. Dále jsme rozšířili řady autorů článku, což snad zajistí větší pravidelnost aktualizace webu. V neposlední řadě je pro tento rok naplánováno několik akcí a soutěží do kterých doufáme že se zapojíte. Dofám, že dokážeme navázat tam kde jsme přestali.

Děkujeme za vaší trpělivost a spolupráci.
Vedení klubu