Archiv kategorie: Zajímavosti od stolu

Zář 30

Soutěž o nej snookerovou fotku

Po delší letní přestávce se opět vracíme ke snookerovému stolu s nově nabitými silami do nové sezóny. Dnešním dnem končí možnost přihlásit svou fotku do soutěže kde se utkají nejlepší snookerové fotky. Došlo poměrně málo fotek, nicméně i za to jsme rádi a doufáme, že v dalším kole se účastní více fotografií. Jednou z podmínek bylo, že fotka musí být pořízena autorem, nicméně jsme přimhouřili oko a zařadili jsme i fotku s titulkem jak se hraje snooker v Africe! U další fotky musela být skryta identita z důvodů možné újmy na prestiži snookerového hráče.

.

Číst zbytek položky »

Čer 01

Soutěž o nejlepší snookerovou fotku!

Je tomu několik dní zpět co byl snookerový svátek, tudíž byl 147 den v roce. To mne přivedlo trochu k zamyšlení a znovu oživení nápadu o soutěži o nelepší snookerovou fotku. Fotografie nemusí být nutně ze snookerového utkání, ale měla by se nějakým způsobem vázat ke snookerovému sportu. Nápaditosti se meze nekladou, právě naopak čím zajímavější a vtipnější fotka bude tím má větší šanci na úspěch. A o co se soutěží? No o spoustu cen! Počínaje slevovými poukazy na hraní až po trika se snookerovým motivem, nebo příslušenství k tágu. Neváhejte a pošlete svou fotku! Číst zbytek položky »

Bře 30

Je 147 bodů opravdu maximální náběh?

Na jednom z posledních turnajů se mezi hráči klubu ze Studénky rozvinula debata, jestli  je možno nahrát v 1. framu více než 147 bodů. Pár úvah a nápadů se objevilo, nakonec však debata mezi Michalem Brzicou a naším předsedou Janem Markem došla tak daleko, že oba si byli jistí, že se to již nějakým hráčům na profesionálním okruhu povedlo, avšak ani jeden si nebyl jist kdo to byl a za jakých podmínek se jim to povedlo. Jestli to bylo na oficiálním turnaji profi-okruhu nebo při tréninku s dosvědčením spoluhráče, případně jiných lidí. Má zvědavost mi taky nedala spát, tak jsem se na toto téma trošku podíval podrobněji a zde je pár zajimavých informací k tomuto tématu.

Číst zbytek položky »